שימוש בביובית נמוכה בעת הצפה

לעיתים ישנן הצפות בלתי צפויות, סתימות בלתי צפויות, וכל זה עלול לקרות במקומות בעייתים במיוחד. אבל לבעיות כאלה בדיוק קיים פתרון. ביובית נמוכה היא בעצם משאית ביוב המשמשת כביוב נייד למקרים כמו הצפות. משאית הביוב הנמוכה מאפשרת טיפול בהצפות במקומות שמעט קשים לנגישות כמו חניונים אליהם שטח הכניסה נמוך יחסית או מקומות צרים, צפופים וקטנים. משאית הביוב מאובזרת בציוד שאיבה מיוחד, משאבות לחץ מים לניקוי משקעים ופתיחת סתימות בלחץ מים גבוה, וכמובן במיכל אגירה המיועד לשאת את שאיבת ההצפה.

שימושי ביובית נמוכה

משאית הביוב שימושית למקרים כמו:

  • הצפות במקומות צפופים – ישנם מקרים בהם נוצרות הצפות במקומות צרים וצפופים, שהגישה אליהם היא מעט קשה. הדרך היחידה כמובן לטפל בהצפות היא באמצעות שאיבה מיוחדת שלהם. לכן על מנת לטפל בהצפות במקומות צרים וקטנים, או מקומות שהגישה אליהם מעט קשה, נעשה שימוש במשאית הביוב.
  • פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה – ישנם מקומות בהם קיים לחץ מים גבוה מאוד, עקב המערכת המיועדת להתמודד עם זרימת מים גבוהה במיוחד. דוגמה קלאסית לכך היא חניונים. מקומות אשר הגישה אליהם לא קלה, ושלחץ המים במערכת הביוב שלהם הוא גבוה. ביובית נמוכה יודעת להתמודד עם לחץ מים גבוה בצורה טובה ומקצועית, ומתמחה בפתיחת סתימות תחת לחץ מים גבוה.
  • שטיפת קווי ביוב – בכדי לשמור על ביוב תקין ונקי, ללא חומרים אשר עשויים לגרום לסתימות, משאית ביוב היא בעצם כלי נהדר לשטיפת קווי ביוב. שטיפה שלהם תשמור על ביוב תקין ונקי, ותמנע סתימות והצפות.
  • שאיבת בורות ביוב במקומות קשים לגישה – בדומה לשאיבת ההצפות במקומות הקשים לגישה, באפשרות משאית הביוב לשאוב בורות ביוב, במקומות שגם הגישה אליהם היא קשה.

מתי לקרוא לשירותי משאית ביוב?

כמובן שבעת תקלה כמו הצפה או סתימה בביוב שלכם, לא תהיה לכם כל ברירה אלא לקרוא לשירותי משאית ביוב. עם זאת, חשוב להבין שהזנחה של תקינות הביוב שלכם, בסופו של דבר יכולה להוביל לתקלות הבלתי נעימות הללו של הצפות וסתימות. לכן, אם אתם נמצאים במקום עם גישה מעט בעייתית כמו חניון או רחובות צרים, חשוב לקרוא למשאית ביוב לשטיפות תקופתיות של קווי הביוב. כאשר חושבים על ביוב לרוב מדמיינים נוזלים, אך בביוב עלולים להצטבר שומנים, וחומרים רבים שעשויים להדבק לדפנות הביוב, ובסופו של דבר לגרום לסתימה, ובעקבותיה להצפה. לכן, ניקוי תקופתי של קווי הביוב ישאיר אותו נקי ותקין, וימנע בעצם הצפות מיותרות או סתימות מיותרות.

מתי השירות זמין?

ישנן חברות המספקות שירות של משאיות ביוב 24 שעות ביממה. כך, לא משנה באיזה זמן, תוכלו תמיד לשכור את השירות של המשאית לכל תקלה, גם אם היא קוראת בשעות הלילה המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות.

This entry was posted in ביוב ומים. Bookmark the permalink.

Comments are closed.