פינוי פסולת למען איכות הסביבה

רבים אינם שמים לב לפגיעתם באיכות הסביבה. עם זאת פגיעה באיכות הסביבה לא תמיד מורגשת, אך היא עשויה להשפיע רבות על עתידנו ועתיד ילדינו. גם לא תמיד ניתן להבחין בפגיעה ישירות, אך מחקרים רבים לדוגמה מצאו שישנו קשר בין שאיפת אוויר מזוהם למחלות שונות. כל דרך שיש לנו לשמור על איכות הסביבה היא חשובה, ובכל פעולה שאנחנו עושים ביום יום, אם נשים לב יותר ונדאג לאיכות סביבה בריאה וטובה יותר, נוכל להבטיח עתיד בריא יותר וטוב יותר לנו, לילדינו ונכדינו. אחת הדרכים לשמור היטב על סביבה נקייה ואיכותית היא באמצעות פינוי פסולת נכון.

כיצד לפנות פסולת עם שמירה על איכות הסביבה?

באמצעות פינוי פסולת תוכלו לשמור רבות על איכות הסביבה, כל שעליכם לעשות הוא כמה פעולות פשוטות שיעזרו לכם:

  • חלקו את הפחים שלכם – חלקו את הפחים שברשותכם לכמה פחים שונים: פח רגיל – אליו תזרקו את האשפה הסטנדרטית שלכם, פח נייר – אליו תזרקו את הנייר שלכם ממנו ניתן למחזר ניירות, פח עיתונים בו תזרקו את העיתונים שלכם ופח בקבוקים – אליו תוכלו לזרוק בקבוקים שניתן למחזר אותם.
  • כפעם בשבוע טפלו בפחים האחרים – הגדירו לעצמכם יום ושעה בשבוע, בהם אתם מטפלים בפחים האחרים, ולא בפח הסטנדרטי. קיימים בערים השונות אזורים למחזור של ניירות ובקבוקים אליהם תוכלו לזרוק את אשפת הניירות והבקבוקים שלכם, ולשמור יותר טוב על איכות הסביבה.

פינוי פסולת פנאומטי

אם אתם רוצים אפילו להפוך את החיים שלכם לנוחים הרבה יותר, תוכלו לפנות לוועד הבית, ולסכם עם כל דיירי הבניין על רכישת מערכת לפינוי אשפה פנואמטי. זה עובד בצורה הבאה: במקום לזרוק את הפסולת שלכם אל האשפה בתחתית הבניין, אל חדר המדרגות שלכם תהיה מחוברת מערכת צינורות מיוחדת אליה תזרקו את האשפה. המערכת מובילה את האשפה הרחק מביתכם אל מרכז מיון מיוחד. במרכז המיון האשפה ממוינת לסוגים שונים, שחלקם הולכים למחזורים שונים העוזרים לאיכות סביבה טובה ובריאה יותר. כל האשפה שאינה זקוקה למחזור נטמנת עמוק באדמה. פינוי אשפה פנאומטי הוא דרך נפלאה גם לנוחות רבה יותר בפינוי האשפה, וגם תרומה גדולה לאיכות סביבה טובה יותר ולעתיד בריא יותר לנו ולילדינו.

זה הזמן שלכם לדאוג לעתיד בריא יותר לכל אחד מאיתנו

בין אם תצליחו לגייס את כל הבניין והוועד שלכם לרכישת מערכת לפינוי אשפה פנאומטי או בין אם תיקחו לתשומת לבכם את החשיבות של איכות הסביבה, ותמיינו את הפחים שלכם לפחי מחזור ופח רגיל, אין ספק שתתרמו רבות לסביבה טובה יותר, נקייה יותר ובריאה יותר לכולנו. זה חשוב גם לנו וגם לילדים שלנו, שיוכלו לחיות בסביבה בריאה ולא מזוהמת, ועל כן אם כל אחד מאיתנו יתגייס ויפנה את האשפה שלו בצורה נכונה ותורמת, כולנו נחיה במקום בריא יותר ונרוויח עתיד בריא יותר.

This entry was posted in פסולת. Bookmark the permalink.

3 Responses to פינוי פסולת למען איכות הסביבה