מיתוג אירועים על חומרים מתכלים

החיים שלנו מלאים באירועים משמחים שמוסיפים המון צבע, עניין ושוברים את השגרה בצורה מהנה. אלו אירועים אשר משמחים אותנו ואת האנשים הקרובים לנו: בריתות, בר מצוות, ימי הולדת וחתונות. אם גם אתם נמצאים בתהליך של ארגון והפקת אירוע הפוסט הבא יסייע לכם להעלות עוד יותר את המודעות בהקשר של שמירה על הסביבה ועל המאזן האקולוגי שלנו, לחסוך בעלויות המיתוג מבלי לפגוע בייחודיות של האירוע שלכם.

מיתוג אירועים

מהם חומרים מתכלים?

חומרים מתכלים אלו הם חומרים אשר עוברים תהליך של פירוק בצורה כימית או ביולוגית אך הפירוק הזה נעשה בצורה טבעית, זאת מבלי לגרום לנזק בלתי הפיך לסביבה, בשונה מחומרים שאינם מתכלים. דוגמאות לחומרים מתכלים הם נייר, קרטון, בדי כותנה, חבלי פשתן, פחיות שתייה מאלומיניום, פלסטיק ועוד…

רעיונות למיתוג בר מצווה על חומרים מתכלים

היום אין כמעט חתן בר מצווה שלא מצפה לסוג של אירוע ממותג, מושקע, צבעוני… זה חלק מהדיל…אחת הדרכים המוצלחות למתג בר מצווה ובכלל כל אירוע באשר הוא היא על ידי בחירת קונספט. יש אינספור נושאים ורעיונות עליהם אפשר לבנות מערך מיתוגי שלם לאירוע שלכם. אם למשל הילד שלכם שרוף על מכוניות מירוץ, תוכלו למתג את כל האירוע סביב זה. ניתן להדפיס על נייר או קרטון מתכלה פלייסמנטים ולהניח בשולחנות האירוע, להכניס לתוך קופסאות פלסטיק ממוחזרות שקופות מגוון של סוכריות גומי, סוכריות קשות ושוקולדים בצורה של מכוניות ולחלק בתור מתנה לילדים פאזל מתוחכם אותו יצטרכו להרכיב בבית, ליצור מכונית מרוץ ענקית וכמובן לייצר את זה מקרטון ממוחזר.

רעיונות למיתוג חתונה על חומרים מתכלים

כמובן שגם תהליך של מיתוג חתונה יכול להתבסס על קונספט בין אם זו חתונה יוונית, חתונה מקסיקנית, חתונה הפוכה או כל רעיון אחר שיש לכם. תוכלו להיעזר בבדי כותנה ממוחזרים וליצור מאין מוביילים עם התמונות שלכם בהדפסה אישית ואליהן לקשור חבל מתכלה, להדפיס את ההזמנות של החתונה על נייר מתכלה ולחלק מתנה קופסאות קרטון ובתוכן מחזיק מפתחות מפלסטיק ממוחזר עם המילה תודה.

כמובן שיש עוד אינספור רעיונות שאפשר ליישם …אז אם גם אתם מתחברים לניסיון לעשות את העולם שלנו לקצת יותר טוב, ירוק וידידותי לסביבה לכו על זה עם מגוון  של חומרים מתכלים.

למיתוגים נוספים כנסו עכשיו לברוך שטרן http://steb.co.il/

This entry was posted in מוצרים ירוקים, נייר וקרטון and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.