הלוואות לשיפוץ ירוק של העסק

העזרה לכדור הארץ צריכה להיות נחלתם של הכלל אולם לא תמיד זה ככה לצערנו. לשמחתנו, עיריות שונות במדינת ישראל מנסות לקדם ולסייע להפיכת אזורים רבים בישראל לירוקים יותר כחלק ממיזם חברתי עולמי הפועל לטובת הטבה יזומה עם כדור הארץ והמשאבים הטבעיים שלנו. בעוד אנו רגילים לזהם את כדור הארץ באופן שבו אנו חיים כבני אדם טוב שיש מיזמים כאלה הפועלים לקדם גם אורח חיים ירוק וטוב יותר. לצורך כך נוצר התו ירוק, אשר ניתן לעסקים הפועלים תחת ההנחיות וההמלצות של מארגני המיזם. העיריות מעודדות עסקים הפועלים תחת התו הירוק ומעניקות בגאווה בין כוכב לשלושה כוכבים לעסקים נהדרים הפועלים בדרך זו.

מדוע כדאי לשפץ את העסק לקבלת התו הירוק לעסקים?

כמובן ששיפוץ העסק והפעלתו על פי הפרמטרים המומלצים בתו הירוק יכולה לסייע גם לסביבה וגם לעסקים. ראשית מדובר בחיזוק הקשר החברתי שבין העסק לקהילה. דבר נוסף הוא שעסקים יכולים לחסוך כסף רב בצריכה של חשמל ומים בעסק כדוגמת: תאורה וברזי מים חסכוניים. חיסכון של כלים חד פעמיים (גם עולה יותר כסף בטווח הארוך וגם תורם לסביבה). חיסכון בהובלות של סחורות לעסק מה שמסייע להפחית את זיהום האוויר בכבישים ושמירה על שכבת האוזון. מחזור שאריות מזון ופסולת אורגנית וכן הפחתת הפחת בעסק.

זקוקים לכסף לשיפוץ העסק?

כדי לפעול תחת הקו הירוק ייתכן מאוד ותצטרכו לבצע מספר שינויים ושיפוצים בעסק. לצורך כך ייתכן ותצטרכו אפילו לבקש הלוואה כדי לגרום לזה לקרות. עבור מטלה נעלה זו ייתכן ואפילו הלוואות למוגבלים בבנק יהיו נגישים עבורכם מגופים חוץ בנקאיים שונים. כל שאתם צריכים הוא לרכז את רשימת ההוצאות הכרוכה בשיפוץ ולבקש הלוואה בהתאם לצרכים שלכם. החיסכון הכלכלי לצד הקידום הקהילתי והמוניטין לעסק יהיו משתלמים יותר בטווח הארוך.

למידע נוסף עבור כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים לחצו כאן >>

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.

Comments are closed.