פארק תעשייה במגמה ירוקה

כאשר חושבים על המונח תעשייה, מייד עולות אסוציאציות של לכלוך, רעש ואף זיהום. כיום, עם התפתחות המגמה הירוקה, נוצר מענה מושלם לתעשיות הנחשבות "עיליות" כמו עשיית ההייטק, מענה בשם פארק עסקים.

תעשייה במיקום אסטרטגי ונגיש

פארק עסקים אנטר פארק לצד פארק עסקים אחרים, נוצרו במטרה לספק מענה לתעשיית ההייטק בעיקר. תעשייה שאינה מאופיינת ביצירת רעש, לכלוך וזיהום. לאור השוני במהות הפעילות, ניתן היה להקים פארק תעשיה מסוג זה גם בסמיכות לערים. נתון זה שונה לחלוטין כאשר מדובר על אזורי תעשייה. אזורים בהם מתנהלת תעשייה "כבדה", אינם יכולים לקום במרכז העיר, במיקום העשוי לגרום לנזק סביבתי, וליצור הפרעה לתושבים המתגוררים באזור. כאשר בונים מבנים לצרכי תעשיה, הם מחויבים לעמוד בתקני בניה מחמירים, אשר כיום כוללים גם עמידה בתקני בניה ירוקה.

אנטר פארק

ירוק לכל אורך הדרך

מעצם העובדה שפארק תעשיה אנטרפארק ממוקם באזור שהנגישות אליו נוחה ויעילה, יכולים העובדים בו להגיע אליו בתחבורה ציבורית, ולחסוך בהוצאות רבות ומגוונות. בפארק מסלולים לנסיעה על אופניים, וכמובן חניות המיועדות לעובדים שבחרו להגיע למקום ברכב פרטי. עבור העובדים מוקמות תשתיות לנוחות מקסימאלית, דבר המשפר את אפקטיביות עבודתם. כמו כן מוצע בסמוך לפארק אזור מגורים, אשר גם הוא חסכוני בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת באזור.

משרדים לרכישה ולהשכרה

פארק עסקים נבנה תוך חשיבה על הלקוח, ובהתאמה מושלמת לצרכיו. הפארק מספק לעסקים את האפשרות לרכוש או לשכור בו משרדים ומתחמי פעילות, והוא זה שאחראי על הניהול השוטף של ההוצאות. הפארק מתוכנן באופן אופטימאלי, כך שאין ספק שיוצר עבור העסקים חיסכון כלכלי גדול ומשמעותי. תכנון המשרדים בפארק נעשה במשותף על הלקוחות, כך שכל משרד מקבל מענה מדויק. שלבי התכנון, הביצוע, בקרה ופיקוח מבוצעים על ידי מנהלת הפארק, בשקיפות מלאה מול העסקים אשר שוכרים או רוכשים בו משרדים.

מגוון שירותים רחב

פארק עסקים נועד לאפשר לעסקים המוקמים בו ולעובדים אשר עובדים במתחם שהות נוחה ככול האפשר. הפארק מספק את מרבית השירותים הנדרשים לשם כך, לרבות אבטחה, חשמל, ניקיון, הסעדה, הסעות, מתקני ספורט, מתחמי מגורים סמוכים, גני ילדים וכדומה.

This entry was posted in אנרגיה ירוקה and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.