איך לשמור על הסביבה בזמן שיפוץ ואיזה סכום הלוואה לקחת

איך לשמור על הסביבה

איך לשמור על הסביבה

אחת לכמה שנים או תקופה מעט יותר ארוכה גם לכם מגיע לשפץ את הבית סוף סוף. תרצו לחדש את המטבח? את חדר האמבטיה? להוסיף חדר או אפילו לבנות קומה שנייה? זה הזמן לתכנן היטב את השיפוץ שלכם, לאסוף מידע אודות עלויות פוטנציאליות ולהכין את עצמכם כלכלית ונפשית לשיפוץ. כמו כן יש לקחת בחשבון כי תקופת השיפוץ איננה אורכת יום-יומיים בדרך כלל ועל כן חשוב לשמור על הסביבה נקייה, בטוחה ואפילו ראויה למגורים גם במהלך השיפוץ.

איך נשמור על סביבה נקייה ובטוחה בזמן השיפוץ?

בהתאם לסוג השיפוץ ייתכן והמשפחה תצטרכו לפנות את הדירה לתקופה או לסבול את הרעש והלכלוך במהלך תקופת השיפוץ ולהמשיך לגור בדירה. על כך תצטרכו לעשות הכנות והתאמות שונות בהתאם לסוג השיפוץ שאתם עושים. אם השיפוץ הוא בכל הדירה יהיה קשה יותר לשמור על הניקיון אך תצטרכו להרחיק ילדים קטנים מאזור השיפוץ, מחפצים חדים, מכלי עבודה ומחשמל. יש להדריך את העובדים במקום על ענייני הבטיחות גם כן ולשים לב שהם עצמם עובדים עם תקני בטיחות חמורים כלומר שאכפת להם מזה. דאגו לבקש מהעובדים/הקבלה לשמור על סביבת עבודה נקייה ולנקות את האזור גם תוך כדי העבודה ולא רק בסיום השיפוץ. לבסוף כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון חיצונית לניקיון יסודי חד פעמי לאחר השיפוץ.

כמה כסף אנו צריכים עבור השיפוץ והאם נצטרך לקחת הלוואה?

בצעו תכנון נכון וקפדני של השיפוץ, בררו עם קבלנים את הצעת המחיר הצפויה לכם על השיפוץ, בררו עלויות של חומרי הגלם והיעזרו באינטרנט לברר עלויות ממוצעות לשיפוץ מהסוג שאתם מחפשים.

במהלך השיפוץ נתקלתם בהגבלה בחשבון הבנק ולא סיימתם את השיפוץ?

במידה והתחלתם כבר שיפוץ ובמהלך השיפוץ לפתע קרה משהו בעסק או שיקים חזרו בחשבון ונוצרה הגבלה אוטומטית בחשבון, כדי לשחרר כסף לקבלן להמשך העבודה ייתכן ותצטרכו לפנות לחברה חוץ בנקאית המספקת הלוואות למוגבלים בבנק, לבקש הלוואה מתאימה ולממן אתה את השלמת השיפוץ כדי שלא תשאירו את הבלגן והסביבה לא בטוחים ולא ראויים למגורים.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.

Comments are closed.