איך לשמור על הסביבה אחרי שימוש בבלונים?

חגיגת ימי הולדת ואירועים שונים יכולה להיות תמיד משמחת ונעימה אולם לאחר ההשקעה בארגון האירוע ובהעפלתו השוטפת מגיע הרגע שצריך לנקות אחרי כולם. זה יכול להיות החלק הפחות מהנה של האירוע והיותר מתיש שלו. גם כשאנחנו עייפים ומותשים, כמארגני האירוע נצטרך לדאוג גם לניקיון. בין אם אנו מארגנים את האירוע בבית או בטבע. כאשר אנו בוחרים לעשות את האירוע בגן אירועים או מקום מאורגן הם ידאגו לנקות את המקום לבסוף אולם בכל מקרה אחר הניקיון ייפול עלינו. התפאורה ביחד עם האוכל יהיו הדברים המלכלכים ביותר שיהיה צריך לדאוג לניקיונם לאחר האירוע כולל הבלונים במקום.

קישוטי בלונים לאירועים:

בכל אירוע משמח כיום תוכלו למצוא בלונים. הבלונים יכולים להיות חלק מהתפאורה, יכולים להיות כזר בלונים כמתנה לחוגג האירוע ויכולים להיות גם כאטרקציה בפני עצמה. מכיוון שעלותם מוזלת ביחס לערך שלהם משתמשים בהרבה מאוד בלונים לשיפור התפאורה במקום ולעתים אפילו בעשרות רבות של בלונים ויותר. קישוטי בלונים יכולים להיות על השולחנות, הכיסאות, כקשת בכניסה למקום, כעמודי בלונים, עיצובים מיוחדים, בלונים מפוזרים על הרצפה, בלונים מתעופפים עם הליום בתקרת החדר ועוד.

ניקיון הבלונים אחרי האירוע:

לאחר האירוע צריך לנקות את הבלונים. בלונים רגילים עם הליום יאבדו את האוויר בתוך 8-12 שעות לאחר ניפוחם כך שיום למחרת הם כבר יהיו על הרצפה וניתן יהיה לנקותם בקלות. בלונים הנמצאים כחלק מסידור בלונים כלשהו או בלונים מפוזרים על הרצפה לא תהיה ברירה אלא ליזום את פיצוצם ולנקות את השאריות, אלא אם כן האירוע נארח בבית כלשהו וניתן לנקות אותם בהדרגה בלי לחץ ולאפשר לאוויר לרדת מעצמו עם הזמן למי שירצה ליהנות מהתפאורה גם בשבוע-שבועיים שלאחר האירוע.

הזמנת חברת ניקיון למקום:

במקרים רבים כאשר האירועים נערכים בטבע או אפילו בבית של מישהו ניתן להזמין חברת ניקיון שתשלח עובד ניקיון או צוות של אנשים בהתאם לגודל האירוע ולמיקום שלו. אלה יגיעו עם כל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון ואתם תוכלו להיות בראש נקי, ללכת לנוח ולהשאיר לצוות הניקיון לעשות את זה. באירועים גדולים יותר הנערכים בטבע יש הרבה יותר לכלוך ומארגני האירוע בדרך כלל לא ידאגו לניקיון בסוף אלא יזמינו חברת ניקיון שיגיעו לקראת סוף האירוע ויבצעו את העבודה. לעתים השירות כולל פינוי אשפה תוך כדי האירוע ולעתים ניתן להזמין צוות שיסייע בהפעלת דברים נוספים באירוע וגם ידאג לניקיון בסופו.

הזמינו את השירותים של בולי בלון:

להזמנת קישוטי בלונים לאירועים, עיצובי בלונים מיוחדים, קשתות ועמודי בלונים, זרי בלונים לימי הולדת ועוד תוכלו להיכנס לאתר של בולי בלון ולהתרשם מהקטלוג המוצג באתר. ניתן ליצור קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. אם יש לכם שאלות הצוות זמין עבורכם בכל עת!

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.

Comments are closed.